Duża sala restauracyjna, świetna kuchnia i dobra lokalizacja – to atuty od lat przyciągające setki Gości na imprezy okolicznościowe organizowane w restauracji MAGNAT. Od wielu lat jesteśmy miejscem spotkań. Organizujemy bankiety, imprezy firmowe, wesela, chrzciny, komunie…

Organizacja imprezy okolicznościowej jest zawsze wyzwaniem zajmującym bardzo dużo czasu. Nasza doświadczona kadra ściągnie z Państwa barków wiele obowiązków, pomożemy w przygotowaniu wystroju, ustawienie stołów i ich dekoracje. Gości organizowanych u nas imprez okolicznościowych, bądź bankietów, zapraszamy do zatrzymania się u nas na nocleg.

Restauracja MAGNAT zajmuje się nie tylko organizacją rodzinnych imprez okolicznościowych, ale również przygotowaniem bankietów i spotkań biznesowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego typu imprez, dzięki czemu potrafimy doradzić i wesprzeć w tworzeniu poszczególnych elementów przyjęcia. Menu na imprezy okolicznościowe ustalane jest wspólnie z naszymi klientami, zawsze staramy się zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających Gości.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
782 081 966